Mezinárodní kamionová doprava

info@doprava-kamionova.cz
+420 466 921 471

Mezinárodní kamionová doprava

Mezinárodní kamionová doprava, MKD patří mezi stěžejní činnosti firmy Autodoprava Zavřel. Naše moderní kamiony DAF zajistí pro vás dopravu a přepravu zásilek po všech zemí Evropské unie, střední Evropy a Pobaltských států. Realizujeme mezinárodní kamionovou dopravu a přepravu jak celovozové zásilky i tzv. přílož, několik palet, beden a podobně. Pro dopravu malých zásilek je připravena naše dodávková autodoprava.


Doprava menších zásilek kamiony je zajišťována po etapách:

  1. Odvezeme zásilku kamionem MKD od odesilatele na sběrný terminál
  2. Zde se zásilky sdruží k přepravě do cílové země
  3. Po dopravě zásilek kamiony do příslušných destinací jsou na terminálech znovu přeloženy a následně dopraveny konečnému příjemci

Mezinárodní kamionová doprava – individualita, spokojenost zákazníka na prvním místě.

Dopravní firma Autodoprava Zavřel vyhový i individuálním požadavků svých klientů. Nabízí moderní spediční služby v oblasti spedice a mezinárodní kamionové dopravy téměř po celé Evropě.

Mezinárodní kamionová doprava - právní zajištění a bezpečnost přepravy.

Je naprostou samozřejmostí, že naše vozidla zajišťující přepravu zásilek mezinárodní kamionovou dopravou mají sjednané pojištění nákladu CMR, zasilatelskou pojistku, pojistku odpovědnosti za škody způsobené manipulací s nákladem aj. Moderní vozový park kamionů DAF XF a team zkušených řidičů je zárukou, že vaše zásilky budou spolehlivě a rychle dopraveny do místa určení.

Mezinárodní kamionová přeprava – rychlost přepravy zásilek

Snahou dopravní firmy Autodoprava Zavřel je zajistit maximální rychlost přepravy zásilek MKD mezinárodní kamionovou přepravou tak i vnitrostátní kamionovou dopravou.

Zajistíme dopravu a přepravu zásilek z místa nakládky až do místa určení. Dopravu zajiťujeme vlastními vozy nebo smluvními dopravci. Pro všechny zásilky vybavíme potřebnými dokumenty.

Hlavní destinace kam jezdime

SRN - Německo   Francie   Španělsko   Slovensko   Polsko   Rakousko   Italie

Další destinace jezdíme také, pro bližší informace kontaktujte naší speditérku - kontakt

Moderní vozový park kamionů DAF XF a team zkušených řidičů je zárukou, že vaše zásilky budou spolehlivě a rychle dopraveny do místa určení.

Dramatický vývoj cen pohonných hmot, mýtných a jiných poplatků, individuální specifika jednotlivých přeprav znemožňuje stanovit obecně platný ceník autodopravy.

Obchodní podmínky mezinárodní kamionové dopravy a přepravy vám zašleme obratem po vyplnění poptávkového formuláře.Nezávazná on-line poptávka

Po vyplnění krátkého poptávkového formuláře Vám pošleme cenovou nabídku.Kamionová doprava
Mezinárodní kamionová doprava
Vnitrostátní kamionová doprava
Dodávková doprava
Spedice
Poptavka dopravy

Úvod
O firmě
Kontakty

Mapa webu


Copyright © 2024  Autodoprava Zavřel

- internetová agentura zajišťující kompletní servis a služby s internetovou propagací - JETY webdesign